Pełczyńska-Nałęcz:: Pytam się, czy ktoś chce tę rządzącą koalicję zniszczyć? Na pewno nie Polska 2050

Co dalej z koalicją rządzącą? – Pytam się, czy ktoś chce tę koalicję zniszczyć? Na pewno nie Polska 2050 – mówiła w Katowicach minister Katarzyna Pełczyńska-Nałęcz, szefowa resortu funduszy i jednocześnie przewodnicząca Polski 2050.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *