Marciniak nie wyrzucił za to Messiego. Powtórka, tak zachował się sędzia

W pierwszym meczu Argentyńczyków na tegorocznym mundialu doszło do spornej sytuacji z udziałem Leo Messiego. Gwiazdor obecnych mistrzów świata dopuścił się przewinienia, które w oczach wielu kwalifikowało się na pokazanie czerwonego kartonika. Innego zdania był sędziujący ten mecz Szymon Marciniak, który nie zdecydował się na taki ruch. Raptem kilka dni później w innym spotkaniu doszło do bardzo bliźniaczej sytuacji. W taki sposób zachował się inny arbiter.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *