Prawie połowa Polaków źle ocenia lokalne władze

Blisko połowa Polaków negatywnie ocenia pracę prezydentów, burmistrzów i wójtów swoich miejscowości – wynika z najnowszego badania IBRiS dla „Rzeczpospolitej”. Choć nastroje społeczne sprzyjają zmianom, problemem pozostaje brak wyraźnych liderów, którzy mogliby zastąpić obecną władzę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *