Pacjenci bez kolejki. Niemal 300 tys. zł kary dla kolejnego szpitala w Warszawie

Kontrola NFZ wykazała błędy w prowadzeniu list oczekujących w jednej z klinik Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Mieli być do niej przyjmowani także pacjenci spoza oficjalnej kolejki, ustalił Rynek Zdrowia. Na placówkę nałożono niemal 300 tys. zł kary.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *