
Minister Jakub Rutnicki ogłosił 3 mln zł dofinansowania z budżetu państwa dla klubu, w którym gra Maja Chwalińska. Przy tej okazji wybrał się do Bielska-Białej, gdzie spotkał się z przedstawicielami BKT Advantage oraz z samą tenisistką, z którą rozegrał nawet mini-mecz. Pojawiło się nagranie, a w sieci zawrzało. Zwłaszcza, że w grze są kolejne miliony.
