Domaga się 20 milionów złotych od archidiecezji. W tle nadużycia księdza

Janusz Szymik domaga się 20 milionów złotych zadośćuczynienia od Archidiecezji Krakowskiej. Chodzi o brak reakcji kościoła na zgłaszane krzywdy. Mężczyzna w młodości był wykorzystywany przez ówczesnego proboszcza w Międzybrodziu Bialskim. Duchowny po latach przyznał się do winy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *