6:1 zamknęło mecz Fręch z Osaką. Teatr jednej aktorki w Bad Homburg

Magdalena Fręch i Naomi Osaka stoczyły ze sobą dwudniową rywalizację o awans do drugiej rundy WTA 500 w Bad Homburg. Wczoraj spotkanie zostało przerwane przez niekorzystną pogodę, przy stanie 5:4 dla Japonki. Dzisiaj Polka wznowiła mecz od własnego podania. W poniedziałek oglądaliśmy teatr jednej aktorki. Osaka dominowała na korcie centralnym i zwyciężyła 6:4, 6:1. Wiemy, z kim może zagrać o ćwierćfinał niemieckich zmagań.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *