Niegospodarność i pół miliona złotych. Prokuratura wszczęła dwa śledztwa ws. Warszawskiego Szpitala Południowego

Niegospodarność, naruszenie zasad przyjmowania na SOR, fałszywe faktury i niedopełnienie obowiązków przez pracowników warszawskiego ratusza, odpowiedzialnych za nadzór nad Warszawskim Szpitalem Południowym – tego dotyczyć będą śledztwa wszczęte przez prokuraturę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *