Posłanka KO wpuszczona na badanie bez kolejki? Jest głos z rządu

– W żadnej mierze nie bronię tego typu sytuacji. Wszystko musi być wyjaśnione – powiedział w programie „Graffiti” na antenie Polsat News Adam Szłapka. Rzecznik rządu odniósł się w ten sposób do doniesień na temat Małgorzaty Pępek, która bez kolejki miała trafić na specjalistyczne badania w Żywcu. Polityk zapewnia, że KO nie będzie uciekać od tej sprawy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *