Historyczne złoto 19-letniego Polaka w MŚ, wspaniały dzień Biało-Czerwonych

Iwan Rakitski dwa lata temu został mistrzem Europy juniorów w węgierskim Gyoer, a teraz dołożył do tego tytuł mistrza świata juniorów w niemieckim Suhl. 19-letni Polak, reprezentujący Kaliber Białystok, triumfował pistolecie pneumatycznym na dystansie 10 metrów. To pierwsze złoto dla Polski w tej konkurencji w historii MŚJ. Rakitski finalnie odebrał jednak dwa złote medale.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *