Tusk o zgrzycie prezydentów Polski i Ukrainy. „Nie przyłożę ręki”

– Jestem odpowiedzialny za Polskę, nie za Ukrainę. Nie przyłożę ręki do podsycania tego napięcia – powiedział premier Donald Tusk przed posiedzeniem rządu. Dodał, że Konferencja na rzecz Odbudowy Ukrainy i tak się odbędzie. – Niezależnie od tego, kto psuje nam robotę w tej chwili w Warszawie i w Kijowie – zaznaczył szef rządu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *