Polka obroniła 3 meczbole. 2 godziny walki z turniejową „9” na Wimbledonie

Sezon na kortach trawiastych wkracza w najważniejszą fazę. Chociaż główne zmagania w ramach Wimbledonu rozpoczną się dopiero 29 czerwca, to już teraz obserwujemy istotne pojedynki w Londynie. Wczoraj wystartowały wielkoszlemowe eliminacje u mężczyzn, a dziś do gry wkroczyły panie. Pierwszą naszą reprezentantką, którą zobaczyliśmy w akcji, była Linda Klimovicova. 22-latka zmierzyła się z rozstawioną z „9” Lulu Sun. Lepsza w tym starciu okazała się ćwierćfinalistką Szlema sprzed dwóch lat, wygrywając 7:6(3), 7:5.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *