Kacprzyk przelał pieniądze szpitalowi, szpital zwrócił je Kacprzykowi

Dawid Kacprzyk, który koordynował pracę SOR w Szpitalu Południowym i zarobił tam w rok 1,6 mln zł, miał zwrócić Szpitalowi pół miliona złotych. Prokuratura potwierdziła jednak we wtorek, że potem dokładnie tę samą kwotę szpital przelał na konto lekarza.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *