Izery nie będzie, ale za to Polon? Taki może być pierwszy pojazd z Jaworzna

Nie będzie Izery, ale będzie Polon? Tak może nazywać się nowa marka samochodów elektrycznych z Jaworzna. A przynajmniej z taką propozycją wyszedł jeden z ministrów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *