Wilfredo Leon krótko o nieobecnych w kadrze Grbicia. „Trochę bolesne”

Polscy siatkarze już w środę rozpoczną drugi turniej Ligi Narodów. W kadrze na turniej w Gliwicach znalazł się m.in. Wilfredo Leon, dla którego będzie to inauguracja sezonu reprezentacyjnego. Przyjmujący nie poszedł w ślady kilku kolegów, którzy w tym sezonie zdecydowali się na przerwę od kadry. „To są wiadomości, które zawsze są trochę bolesne” – przyznaje Leon. As reprezentacji Polski podkreśla jednak, że nieobecności w kadrze nie zwalniają jej z walki o dobre wyniki. Transmisje meczów Ligi Narodów na antenach Polsatu Sport.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *