Papszun chciał go w składzie, Legia ogłosiła koniec. Już ma nowy klub

Bardzo aktywne na rynku transferowym są polskie kluby. Niezwykle głośno jest wokół Legii Warszawa, która kilka dni temu na dobre rozpoczęła przygotowania do nowego sezonu. Przy okazji pierwszych treningów głos ws. przyszłości w klubie Jean-Pierre’a Nsame zabrał Marek Papszun. Ten chciał, by napastnik pozostał w stolicy, lecz tak się nie stało. We wtorek klub ogłosił zakończenie współpracy, a po chwili ligowy rywal przekazał zakontraktowanie 33-latka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *