Erdogan pochwalił Polskę. „Mam nadzieję, że to wsparcie będzie trwało”

Prezydent Turcji Recep Tayyip Erdogan podziękował we wtorek Polsce za wspieranie procesu akcesyjnego Ankary do Unii Europejskiej. – Mam nadzieję, że to wsparcie będzie trwało nadal – powiedział po spotkaniu z prezydentem RP. Karol Nawrocki oświadczył z kolei, że Turcja jest jednym z najważniejszych partnerów i sojuszników naszego kraju.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *