Koniec nadziei. Polka nie zagra w Wimbledonie. „Do zobaczenia za rok”

We wtorek rozpoczęły się kobiece eliminacje do Wimbledonu. Dobrze zainaugurowała je Katarzyna Kawa, która w pewnym stylu awansowała do drugiej rundy. Swój udział w kwalifikacjach zakończyła już niestety Linda Klimovicova, przegrywając po zaciętym spotkaniu z Lulu Sun. Wczorajszy dzień przyniósł jeszcze jedną smutną informację prosto z Londynu. Głos zabrała inna z naszych reprezentantek – reagując na fakt, że w tym roku nie zagra w wielkoszlemowych zmaganiach na terenie Wielkiej Brytanii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *