Korea Północna ma nowy okręt. Kim informuje o uzbrajaniu marynarki w broń atomową

Północnokoreański niszczyciel o wyporności 5 tys. ton wszedł do służby, a uczestniczący w organizowanej z tej okazji uroczystości przywódca kraju Kim Dzong Un zapowiedział, że Korea Płn. będzie rocznie budować dwa okręty nawodne klasy „Choe Hyon” lub wyższej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *