Były ordynator o Szpitalu Południowym. „Tam giną ludzie, bo ktoś się uczy”

Były ordynator oddziału chirurgii Szpitala Południowego dr Emil Jędrzejewski powiedział w wywiadzie dla Kanału Zero, że w placówce dochodziło do błędów lekarskich kończących się śmiercią pacjentów. – Tam giną ludzie, bo ktoś się uczy – mówił. Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski zapowiedział, że zwróci się do prokuratory o podjęcie czynności wyjaśniających.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *