V4: Reanimacja. Przywódcy w legendarnym pałacu, w tle konflikt dwóch państw

Po kilku latach premierzy Grupy Wyszehradzkiej znów spotkali się na oficjalnym szczycie. Rzutem na taśmę, jeszcze w czasie trwania węgierskiej prezydencji, zorganizował go Péter Magyar. Swoich odpowiedników zaprosił do Gödöllő, położonego ok. 20 km od Budapesztu, do ulubionego pałacu cesarzowej Austrii i królowej Węgier, a prywatnie żony Franciszka Józefa I – uwielbianej nad Dunajem Sisi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *