Ordynator SOR: O nieprawidłowościach w Szpitalu Południowym mówiło się w środowisku

Czy pacjenci mogą czuć się bezpiecznie na szpitalnych oddziałach ratunkowych? Ordynator SOR w Międzylesiu twierdzi, że o nieprawidłowościach w Szpitalu Południowym od dawna mówiło się w środowisku medyków i apeluje o bezwzględne rozliczenie wszystkich zaniedbań.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *