Przegrali z Polską, ich trener narzeka. „To teraz niedozwolone”

Siatkarze reprezentacji Belgii byli blisko sprawienia sensacji i pokonania Polski na otwarcie turnieju Ligi Narodów w Gliwicach. Nie wykorzystali jednak prowadzenia i przegrali 2:3. Po spotkaniu ich trener Emanuele Zanini chwalił postawę zespołu, ale nie mógł też pogodzić się z kilkoma decyzjami sędziów. Zresztą protesty zaczęły się już w trakcie spotkania. – Były minimum cztery sytuacje, w których nastąpił długi kontakt z piłką przy przyjęciu. To niedozwolone – wylicza trener Belgów. Ale wątpliwości miał więcej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *