Śmierć polskiej aktywistki w Ekwadorze. Prokuratura otrzymała dokumentację

Olsztyńska prokuratura otrzymała pierwsze dokumenty z Ekwadoru dotyczące prowadzonego przez organy tego kraju śledztwa w sprawie śmierci polskiej aktywistki Moniki Silvy-Veras, z domu Koniuszek – poinformował rzecznik Prokuratury Okręgowej w Olsztynie Daniel Brodowski.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *