Polacy przegrywali 0:2. Grbić miał dość. Ujawnił, co zrobił szkoleniowiec

Horror sobie i kibicom zgotowali siatkarze reprezentacji Polski na start turnieju w Gliwicach. Przez dwa pierwsze sety trudno było wskazać wiele pozytywów w ich grze, a najlepiej oddawał to wynik meczu – 2:0 dla Belgów. Od trzeciej partii inicjatywę stopniowo przejęli jednak gospodarze i wygrali 3:2. Z pewnością pomogło zachowanie samego Nikoli Grbicia, o którym opowiedział dziennikarzom już po zakończeniu spotkania Artur Szalpuk, najlepszy gracz po stronie miejscowych w środowy wieczór.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *