Oszuści wyłudzili 30 mln zł ze spółek medycznych? Policja zatrzymała 37 osób

Łódzcy policjanci zatrzymali 37 osób ws. wyprowadzenia nawet 30 mln zł z trzech spółek medycznych. Zarzuty dotyczą m.in. utworzenia i kierowania grupą przestępczą. Miesięczne zyski oszustów przekraczały 100 tys. zł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *