Afera w Szpitalu Południowym. Minister zdrowia: Trzeba spokoju i oceny autorytetów

Minister zdrowia Jolanta Sobierańska-Grenda publicznie odniosła się do doniesień o nieprawidłowościach w Szpitalu Południowym w Warszawie. – Państwo zareagowało w sposób natychmiastowy – przekonywała na konferencji prasowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *