Od 1 lipca zmiany w centralnej e-rejestracji. NFZ może wstrzymać płatności

Od 1 lipca wchodzą w życie ważne zmiany w centralnej e-rejestracji. Wszystkie świadczenia objęte tą usługą będą mogły być realizowane jedynie po ich wcześniejszym zarejestrowaniu w systemie. Placówki, które nie wywiążą się z obowiązku, muszą liczyć się z poważnymi konsekwencjami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *