Siatkarze przegrywali, Grbić wychodził z siebie. Tie-break w meczu Polaków

Piąty z rzędu tie-break polskich siatkarzy w Lidze Narodów. W drugim meczu w Gliwicach „Biało-Czerwoni” ponownie musieli gonić rywali, ale potem sami dali się złapać Turkom w czwartym secie. Podopieczni trenera Nikoli Grbicia grali nierówno i w drużynie Serba wciąż nie wszystko funkcjonuje tak, jak należy. Emocji w czwartek było za to mnóstwo, podobnie jak dyskusji z sędziami. Ostatecznie tę batalię 3:2 wygrali Polacy. To ich czwarte zwycięstwo w tym sezonie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *