Goal Morning, Polsko #16. W Europie jest jakoś inaczej

Na mecz Ekwadoru z Niemcami szedłem jako „kibicowski neutral”. Podczas spotkania zorientowałem się jednak, że kibicuję Ekwadorczykom. Może to świętokradztwo, ale ten mundial coraz mniej interesuje mnie pod kątem sportowym. Znacznie ciekawiej w nim wypatrywać, co robi z ludźmi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *