Będzie mecz Polki z Andriejewą w Wimbledonie. Mistrzyni Szlema rywalką Świątek

W poniedziałek ruszy najważniejszy w sezonie turniej na kortach trawiastych – Wimbledon. Rok temu na losowanie drabinek czekaliśmy z dużymi obawami, teraz nastroje są inne. Mimo wciąż nierównej formy Igi Świątek, za to po kapitalnym występie w Paryżu Mai Chwalińskiej oraz świetnym starcie w Holandii Kamila Majchrzaka. W Londynie sześcioro reprezentantów Polski poznało swoje miejsce w turniejowych drabinkach. Pecha miała Magda Linette, szczęście – Maja Chwalińska. A niewiadoma czeka Igę Świątek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *