Rachunki za ciepło. Co dalej z taryfami? Jest deklaracja ministra

– Na ten moment Ministerstwo Energii nie widzi możliwości odejścia od taryfowania ciepła systemowego – poinformował w piątek minister energii Miłosz Motyka, przy okazji prezentacji założeń strategii dla ciepłownictwa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *