Wiktorowski świętuje, 2 dni po porażce Świątek. Powrót po prawie roku

Tegoroczne rozgrywki WTA 500 w Bad Homburg potoczyły się nie po myśli Igi Świątek. Nasza reprezentantka nie powtórzyła wyniku sprzed 12 miesięcy, odpadła już w drugiej rundzie. Dwa dni temu Raszynianka uległa Emmie Navarro po trzysetowej batalii. Mimo to jest osoba z Polski, która ma powody do świętowania w Niemczech. Mowa o Tomaszu Wiktorowskim. Jego podopieczna Naomi Osaka wróciła na finałową ścieżkę po niemal roku przerwy. Dokonała tej sztuki w imponującym stylu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *