Przegrała ze Świątek, teraz mówi o niej cały świat. Reaguje nawet Sabalenka

Amanda Anisimova ubiegłoroczny finał Wimbledonu z pewnością wspominać będzie długo i nie będą to pozytywne wspomnienia – Amerykanka w ostatecznym starciu przegrała bowiem z Igą Świątek 0:6, 0:6. Teraz gwiazda tenisa powróciła do Londynu i jeszcze przed startem wielkoszlemowej imprezy zwróciła na siebie uwagę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *