Klimatyzacja czy otwarte okna W upały panuje ważna zasada

W upały takie, jak teraz, posiadanie w aucie sprawnej klimatyzacji to komfort, którego nie należy się pozbawiać. Jeśli tylko w samochodzie można jej użyć, to należy to zrobić. Oczywiście, klimatyzacja zużywa więcej paliwa, ale komfort, a przez to bezpieczeństwo jazdy, są bezcenne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *