Burza przed decydującym starciem z Hiszpanią. Legenda „straciła szatnię”

Media donoszą o burzy w reprezentacji Urugwaju przed meczem z Hiszpanią, który zadecyduje o awansie bądź jego braku. Selekcjoner Urusów Marcelo Bielsa rzekomo „stracił szatnię”. Drużyna odwróciła się od niego i protestuje przeciwko ciężkim treningom, które mają powodować kontuzje i powodować nadmierne zmęczenie, które potem w negatywnym sensie „odbija się” w trakcie meczów. Doszło do gorącej dyskusji w szatni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *