
Myślisz Warszawa, mówisz Legia. Dziki, innowacyjny projekt na koszykarskiej mapie, właśnie osiągnęły największy sukces w swojej 9-letniej historii. – Dziki są dla wszystkich – mówią nam przedstawiciele klubu, którzy działają w sposób niekonwencjonalny. Na meczach tego zespołu przygrywa orkiestra, a wokół parkietu kręcą się celebryci, na czele z Radzimirem Dębskim i Arkadiuszem Jakubikiem. Stolica może pochwalić się dwoma klubami z medalami mistrzostw Polski, które działają jednak w zupełnie inny sposób. O fenomenalnie Dzików mówi się w całej Polsce. – Warto marzyć – podkreśla prezes i założyciel klubu Michał Szolc.
