
Polska zmaga się z falą upałów, w takich warunkach ujawniają się wszystkie niedomagania układu klimatyzacji. Gdy temperatura na zewnętrz przekracza 30 stopni, może się okazać, że „klima” jest niewystarczająco wydajna, czyli po prostu chłodzi zbyt słabo. Ratunkiem w takiej sytuacji jest jej nabicie, a i ile to kosztuje?
