Federacja nie brała jeńców, oto co zrobili swoim piłkarzom. Nie do wiary

Śmiało o Urugwajczykach można mówić jako o jednym z największych, o ile nie największym rozczarowaniu aktualnie trwających mistrzostw świata. Kadra Marcelo Bielsy skompromitowała się w stosunkowo łatwej grupie i z mundialem pożegnała się po zaledwie trzech meczach. Ich postawa nie umknęła tamtejszej federacji, która już postanowiła ukarać cały zespół. Oto szczegóły.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *