USA przegrywa z Japonią 2:3. Wybitna forma Hanesa to za mało [WIDEO]

Reprezentacja Japonii pokonała USA 3:2 w jednym z najbardziej emocjonujących spotkań dnia Ligi Narodów. Mecz w Orleanie trzymał w napięciu od pierwszej do ostatniej akcji, a o zwycięstwie zadecydował tie-break, w którym to Amerykanie musieli uznać wyższość rywali. Powyższy materiał przedstawia skrót tego starcia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *