PKP chyba robi to specjalnie. Czy w słowniku spółki występuje słowo „normalnie”?

Polskie koleje to koszmar, na który nie zasługujemy, a na który jesteśmy skazani.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *