„Rekord przeszedł do historii”. IMGW odnotowało nową najwyższą temperaturę w Polsce

W niedzielę w Polsce w związku z falą gorąca bite są miesięczne rekordy temperatury. Z wstępnych danych IMGW wynika, że w Słubicach i Toruniu odnotowano temperaturę wyższą od dotychczas znanego rekordu z 1921 r. Absolutny rekord – ponad 41 st. C. – zanotowano w Czechach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *