Spaliny trafiają do zbiornika. Mazda testuje nową technologię

Mazda pracuje nad rozwiązaniem, które ma wychwytywać część dwutlenku węgla bezpośrednio z gazów wylotowych podczas jazdy. Najnowsze testy przeprowadzone na torze wyścigowym pokazały, że system działa nie tylko w laboratorium, ale także w realnych warunkach. Na czym właściwie polega ta technologia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *