Uwaga. Wyciek gazu na stacji paliw pod Nowym Tomyślem

Około godziny 19.30 strażacy dostali informację o wycieku gazu na stacji paliw w Przyłęku pod Nowym Tomyślem. Na miejsce skierowano strażaków z JRG oraz OSP – Jastrzębsko Stare, Boruja Koscielna i Bukowiec.


Działania trwają.

Ponadto kilka minut wcześniej zgłoszono możliwy pożar w budynku przy Piłsudskiego w Nowym Tomyślu – także tam trwają działania strażaków.

Możliwe są utrudnienia w obu lokalizacjach.

Artykuł Uwaga. Wyciek gazu na stacji paliw pod Nowym Tomyślem pochodzi z serwisu WIELKOPOLSKA.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *