Niesłychane, do czego doszło u Nawrockiego w Pałacu. Nowe zdjęcie dowodem

W Pałacu Prezydenckim przy Krakowskim Przedmieściu doszło do niezwykłego spotkania. Pod biało-czerwoną flagą niesłychany duet stworzyli… Karol Nawrocki i Wojciech Bartnik. Dowodem jest zdjęcie, które trafiło do sieci. Przy tej okazji brązowy medalista olimpijski w wadze półciężkiej zwrócił się wprost do prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Miał do przekazania jedno.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *