11-latek wjechał wprost pod autobus. Policja pokazała wstrząsające nagranie

W Gliwicach 11-letni chłopiec wjechał hulajnogą na przejście dla pieszych wprost pod autobus komunikacji miejskiej. Chłopiec może mówić o olbrzymim szcześciu – skończyło się na powierzchownych otarciach, ale policja nie ukrywa, że zdarzenie mogło mieć tragiczne skutki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *