1425 zł kary gdy masz auto 5 lat lub dłużej. Kontrolerzy chodzą i robią zdjęcia

Dyskusje na temat obowiązku płacenia abonamentu RTV toczą się w Polsce od wielu lat. Mimo tej debaty niewiele osób wie, że abonament trzeba płacić także za radio w samochodzie. To kluczowe, ponieważ obecność radioodbiornika w aucie, w przeciwieństwie do tego, który mamy w domu, kontroler może bardzo łatwo stwierdzić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *