
Dyskusje na temat obowiązku płacenia abonamentu RTV toczą się w Polsce od wielu lat. Mimo tej debaty niewiele osób wie, że abonament trzeba płacić także za radio w samochodzie. To kluczowe, ponieważ obecność radioodbiornika w aucie, w przeciwieństwie do tego, który mamy w domu, kontroler może bardzo łatwo stwierdzić.
