
Wszystko wskazuje na to, że sprawa kierowcy Maserati, który niedawno został zatrzymany za rażące przekroczenie prędkości, będzie miała ciąg dalszy. Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Ostródzie – choć mężczyzna złożył wniosek o uchylenie mandatu i sąd przychylił się do jego uwzględnienia, policja nie zamierza zakończyć działań w tej sprawie.
