Pędził 229 km/h i wykręcił się od mandatu? To jeszcze nie finał sprawy

Wszystko wskazuje na to, że sprawa kierowcy Maserati, który niedawno został zatrzymany za rażące przekroczenie prędkości, będzie miała ciąg dalszy. Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Ostródzie – choć mężczyzna złożył wniosek o uchylenie mandatu i sąd przychylił się do jego uwzględnienia, policja nie zamierza zakończyć działań w tej sprawie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *