Chce zostać drugim po Kubicy Polakiem w F1. Teraz odniósł kolejny sukces

Znakomicie za oceanem spisuje się Tymoteusz Kucharczyk. 20-latek ścigający się w tym sezonie w barwach HMD Motorsports w Indy NXT w serii tej radzi sobie znakomicie i jeszcze ani nie razu nie wypadł z TOP10. Teraz polski kierowca zaliczył kolejny udany występ i po raz kolejny ukończył zmagania na podium. Lepszy od niego był jedynie Matteo Nannini.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *